UFC Fight Night 86 Rothwell vs. Dos Santos

066

UFC plánuje další velký turnaj v Evropě. Tentokrát zavítá do jihoevropského Záhřebu v Chorvatsku! Jedná se o další serii Fight Night s pořadovým číslem 86. Chorvatsko je prvním státem z bývalé Jugoslávie do kterého UFC právě zavítá. Pro fanoušky bude možná zklamáním, že na akci nebude legenda a jejich miláček Mirco Cro Cop Filipović, který před několika měsíci ukončil kariéru po těžkém zranění a ke všemu byl pozitivně testován na doping.

V hlavním zápase večera se budeme moct těšit na zápas dvou „drobečků“. Konkrétně Brazilce Juniora dos Santose proti Američanovi Ben Rothwellovi. Dos Santos patří k největším rozdavačům knockoutů vůbec. Do UFC vletěl jako neřízená střela a po výhře nad Fabricio Werdumem (který je dnes šampionem UFC) o něm bylo hodně slyšet. Sám pásek šampiona vyhrál a zase prohrál. Ben Rothwell patří k obrům v těžké váze, má v řadě čtyři výhry za sebou. Zápas těchto dvou obrů bude určitě zajímavým lákadlem tohoto turnaje.

065

Předzápas doplní další těžkotonážníci a to přece jen Derrick Lewis a Gabriel Gonzaga. Lewis se zaryl do paměti českým fanouškům hořkou výhrou nad Viktorem Peštou. Gonzaga je hlavně pamatován za své krásné KO proti Mircu Cro Copovi jeho kopem na hlavu.

Evropu zde bude zastupovat Jan Blachowicz z Polska proti domácí hvězdě Igoru Pokrajačovi. Blachowicz je známá hvězda Polské KSW, jeho odchod do UFC byl velice emotivním v celém Polsku. „The Duke“ je již veteránem v oboru, jednou kariérou v UFC se již potácel ne však moc úspěšně.

 

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *