UFC: Fight Night MacDonalds vs. Saffiedine

1111

UFC se 4. Října vrátí opět do Kanady. Halifax Metro centrum přivítá celkem jedenáct zápasů. Hlavní zápas obstará domácí hvězda Rory MacDonald. Treningový sparing partner George St.Pierra z Kanadského Morteálu. Jeho soupeřem bude nepříliš známý Belgický zápasník Tarec “ Sponge” Saffiedine. Pro Tarece to bude teprve druhý zápas v organizaci UFC. Naposledy ovšem porazil velice dobrého Korejce Hyuna Gyu Lima a to dokonce po roční pauze. “Ares” se už dlouhou dobu snaží UFC přesvědčit,že si zaslouží titulový zápas.

rory-macdonald

Raphael Assuncao a Bryan Caraway doplní fight card jako hlavní předzápas večera. Brazilský bojovník který se muže pyšnit skalpem šampiona bantamové váhy Tj Dillashawa. Dillashaw trénuje ve stejném teamu jako Raphaeluv soupeř Bryan Caraway. Oba patří ke špičkovým zápasníkům na zemi. Dá se tedy očekávat velká válka na zemi.

 

Představí se taky dva bojovníci něžného pohlaví.Pro Paige Vanzant a Kailin Curran se bude jednat o první debut v UFC. Obě mají podobné skóre. UFC velice expanduje a hledá hodně zápasnic do své bantamové váhy. Je to i proto že ženám v UFC vládne Ronda Rousey a momentálně nevypadá že by jí někdo ohrozil

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *