UFC Fight Night: Nelson vs. Story

UFC_53_event_poster

 

Čtvrtý říjen bude opět patřit turnajům UFC. Hostit jej bude opět Švédská  Ericsson Globe Arena ve Stockholmu. Pro domácí diváky bude zklamáním, že se na turnaji neobjeví švédská hvězda Alexander Gustafsson který se zranil. Nahradí ho však mnoho zajímavých zápasů. Šanci dostanou především zápasníci z Evropy.

gunnar-nelson-620x330

Hlavním kláním večera bude souboj Islandského kliďase Gunnara Nelsona s Rickem Storym. Nelson patří k největším objevům v UFC. Vyhrál první čtyři zápasy v UFC. Zápasy ukončuje výhradně na zemi. Naposledy v Dublinu zdolal Američana Zaka Cumminse. Rick Story je oproti tomu veterán UFC. Zápasí už od roku 2009 a utkal se s hvězdami jako Damian Maia, Thiago Alves. Je to taky jeden ze dvou přemožitelů Johnyho Hendrickse.

Účastníci dalších zápasů mohou být českým divákům známí. Tor Troeng který porazil Andreho Reinderse nastoupí do svého již čtvrtého zápasu v UFC proti polákovi K. Jotkovi. Na turnaji se představí také polská hvězda Jan Blachowicz který bude soupeřem švédskému obrovy s albánskými kořeni Iliru Latifimu který je tréninkovým partnerem Viktora Pešty. Představí se také Mairbek Taisumov který svojí kariéru začínal na českých organizacích.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *