UFC: Fight Night – Souza vs. Mousasi 2 – výsledky

mousasi vs souza

 

V Americkém Connecticutu se po dlouhé době pořádalo další Fight Night pod organizací UFC. Fight Night nesl název podle hlavního zápasu večer Souza vs Mousasi ! Je to již podruhé co se tito zápasníci utkali. Poprvé to bylo to na japonském turnaji Dream v roce 2008. Zápas vyhrál Holandský „Dreamcatcher“ upkickem. Nicméně večer 5. září se nesl v jiném duchu. Mousasi nešťastně prohrál ve třetím kole guillotine choke. Brazilec se tedy muže těšit z postupu v žebříčku UFC středních vah.

 

Dost očekávaný zápas byl také mezi Benem Rothwellem a Alistarem Overeemem. Rothwell je knockoutová mašina. Naposledy vyhrál na Brandonem Verou. Overeem si však v tomto zápase nemohl dopustit zaváhat. Už při jeho posledním zápase měl od vedení UFC nůž na krku protože inkasoval dvě KO za sebou. Bohužel Rothwell ukázal svojí velkou sílu a vůli vítězit a Holanďana porazil na TKO už v prvním kole.

 

weight in

Je proto velice možné že toto byl Overeemuv poslední zápas v UFC. Oproti tomu Ben Rothwell si velice polepšil. Zajímavostí je že si Ben při zápase zlomil ruku když vykrýval jeden z kopů. Uvedl to později na tiskové konferenci. Také uvedl že by se rád ve svém dalším zápase utkal o titul s Cainem Velasquezem.

 

 

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *