Vánoční dárek od UFC – Hendricks vs. Lawler 2 !

20140926101914_IMG_8032

 

To na co se spoustu fanoušků těšilo se stává zkutečností. Vedení UFC potvrdilo rematch zápasu Hendrickse proti Lawlerovi. Naposledy se spolu utkali v Březnu tohoto roku a vítězně z něj odcházel Johny Hendricks. Lawler jako poražený mezitím dokázal porazit Matta Browna a Jake Ellenbergera. Hendricks ovšem od té doby nezápasil. Oba zápasníci umí rozdávat tvrdé rány a jejich zápasy jsou vždy pastva pro oči pro fanoušky. Kdo se stanem králem welterové váhy ufc?

Stejný turnaj přinese také titul v lehké váze o titul této organizace. Držitel titulu Anthony Pettis bude čelit výzvě od Gilberta Melendeze. „Showtime“ naposledy porazil Bensona Hendersona a získal tak titul v lehké váze. Pettis patří k nejlepším strikerům v lehčích vahách. Melendez naposledy porazil ve velmi pěkném zápase Diega Sancheze.

20130307075247_ToddDuffee_4769
Velice zajímavý zápas bude také v těžké váze mezi Travisem Brownem proti Brendanu Schaubovi. Do klece se také vrátí Todd Duffee který je znám také z filmových snímků o MMA. Turnaj ponese číslo 181 a bude se odehrávat v Las Vegas Mandalay Bay Aréně.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *