Velký večer jménem UFC 201!

th_900_600_cz_2_171_1469818997

Již tuto neděli nad ránem nás čeká velkolepá podívaná v rámci dalšího souboje o titul na UFC 201. Mela se tentokrát strhne o pás walterové váhy mezi Robiem Lawlerem a Tyronem Woodleym. Právě Robiem Lawler bude čelit již druhé výzvě o jeho titul.

Určitě nebudete litovat, protože Lawler patří mezi legendární bojovníky s nekončící zásobárnou energie, kterou jeho protivníci značně pociťují a nejvíce pak v pátém kole. Díky své odolnost odolnosti a nezničitelnosti pak dotahuje zápasy až do posledního kola, kde často soupeře poráží na body, které mu po zásluze patří.

Pět kol ovšem rozhodně není čas, který s ním bude chtít trávit jeho vyzyvatel, který se do ringu vrátí po roce a půl a hned do titulového zápasu. Woodley je vyhlášeny především svou silou úderu a maximální rychlosti. Jeho prioritou není trávit v okragonu co možná nejdelší čas, ale rád ukončuje zápasy ještě před limitem svou drtivou silou. A právě to bude asi jeden z nejúčinnějších postupů jak porazit Lawlera. Pokud se mu to totiž nepodaří, je jasné, že bude mít zaděláno na opravdu pořádný problém. Pět kol si prostě nemůže dovolit za jakoukoliv cenu.

Zda zvítězí výdrž nad silou a rychlostí se teprve ukáže. Krom tohoto šampiónského zápasu nás také ještě čeká mnoho dalších zajímavostí.  Představí se například vycházející hvězda ženské muší váhy, Američanka jménem Rose Namajunas, která zkříží pěsti s dosud neporaženou Polkou Karolinou Kowalkiewicz. Po více jak roce se v ringu představí také „Uncle Creepy“ vlastním jménem Ian McCall. Tomu se v ringu postaví Justin Scogings. Buďte naladění na UFC 201, které přinese skvělý šampionský zápas!

http://rutube.ru/video/a9a22773e4daaaa8f0eefa79e05102fa/?autoStart=true&bmstart=199

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *