Viktor Pešta vyhrál svůj další zápas v UFC !

image_crop

Jedinému Čechovi v nejprestižnější MMA organizaci na světě se podařilo vyhrát jeho další zápas proti velice zkušenému a obávanému soupeři z Ruska Konstantinu Erokhinovi. Od Rusa se očekávali velké a silné údery, není divu na svém kontě má zatím 9 vítězství a z toho 8 na KO. Oproti tomu Pešta chtěl jít co nejrychleji na zem.
Jak mnozí předpovídali tak se také stalo. Konstantin začal tvrdými údery a šel jasně po KO. Viktor zde ukázal opět svojí tvrdou bradu. Po zhruba 3 minutách však Ruskému borci došla fyzička a zdál se velmi vyčerpán. Peštovi se do konce kola podařil jeden takedown a pokus o bábu po kořenem :). Další dvě kola se nesli ve stejném duchu jako ta předchozí. Erokhin se nezmohl na žádný větší odpor a jen zřídka Peštu zasáhl, ten udělil svému soupeři 4-5 takedownu a také několik kolen. V závěru třetího kola Pešta jen pracoval na svém soupeři a očekával konec kola.

viktor

Viktor tedy vyhrál jednomyslným rozhodnutím rozhodčí na body. Pro nás se jedná o historický okamžik kdy první Čech který je odchován českým klubem vyhrál svůj zápas v UFC.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *