VÝSLEDKY MAXIMA POJIŠŤOVNA MMA LIGA – PARDUBICE 11.10.2014

csmma
Výsledky Maxima pojišťovna MMA liga – Pardubice 11.10.2014
Dorost:
-77kg Jan Janka vs Samuel Kotriš / vítěz Janka 2.kolo na body
-77kg Dominik Kolář vs Bedřich Vejtruba / vítěz Kolář 1.kolo škrcení
-77kg Lukáš Pifko vs Aleš Petráš / vítěz Petráš 1.kolo gilotina
+93kg Erik Gábor vs Simon Michálek / vítěz Michálek 2.kolo na body
Junioři:
-61kg Jakub Noga vs Jan Obadálek / vítěz Noga 1.kolo škrcení
-70kg Ondrej Balada vs Lukáš Zavičák / vítěz Balada 1.kolo triangl
-84kg Peter Križanovic vs Vojtěch Garba / vítěz Križanovic 1.kolo škrcení
Muži:
-66kg
1. Michal Hořejší / Penta gym Praha
2. Jiří Flajsar / Jetsaam gym Brno
3. Stanislav Šmíd / Muay-Thai Olomouc – divize MMA
3. Lukáš Zachariáš / MMA Karlovy Vary
Zámečník vs Flajsar / vítěz Flajsar 2.kolo na body
Hořejší vs Lášek / vítěz Hořejší 2.kolo na body
Zachariáš vs Chotětovský / vítěz Zachariáš 1.kolo škrcení
Šmíd vs Pavlík / vítěz Pavlík 2.kolo na body
Hořejší vs Šmíd / vítěz Hořejší 2.kolo na body
Flajsar vs Zachariáš / vítěz Flajsar 2.kolo na body
Hořejší vs Flajsar / vítěz Hořejší 1.kolo GNP
-70kg
1. Robert Čerňanský / Muay-Thai Olomouc – divize MMA
2. Marek Sczele / CSC Karviná
3. Richard Lang / MMA Gauner Jihlava
3. Antonín Drábek / Good Luck gym Hradec Králové
Sczele vs Konrád / vítěz Sczele 1.kolo na body
Pršala vs Houbal / vítěz Houbal 1.kolo škrcení
Smetana vs Hájek / vítěz Hájek 1.kolo škrcení
Reif vs Výboštěk / vítěz Výboštěk 1.kolo na body
Lang vs Výboštěk / vítěz Lang 1.kolo GNP
Nečas vs Sczele / vítěz Sczele 1.kolo KO
Drábek vs Hájek / vítěz Drábek 2.kolo na body
Čerňanský vs Houbal / vítěz Čerňanský vzdáním soupeře pro zranění
Lang vs Sczele / vítěz Sczele vzdáním soupeře pro zranění
Drábek vs Čerňanský / vítěz Čerňanský 2.kolo TKO
Szcele vs Čerňanský / vítěz Čerňanský
-77kg
1. Lukáš Fajman / Penta gym Praha
2. Vítězslav Rajnoch / MyGym Frýdek-Místek
3. Marek Valchař / Extreme-Sports Nový Jičín
3. Martin Košický / OFA Bratislava
Rajnoch vs Strouha / vítěz Rajnoch 1.kolo škrcení
Kopin vs Borovský / vítěz Borovský 1.kolo na body
Belko vs Bashir / vítěz Bashir 1.kolo gilotina
Kuchař vs Štejna / vítěz Kuchař 1.kolo škrcení
Bečka vs Fajman / vítěz Fajman 1.kolo škrcení
Košický vs Kraus / vítěz Košický 1.kolo na body
Hrdoun vs Grebovský / vítěz Grebovský 1.kolo na body
Valchař vs Grebovský / vítěz Valchař 2.kolo na body
Rajnoch vs Bashir / vítěz Rajnoch 2.kolo na body
Kuchař vs Košický / vítěz Košický 2.kolo škrcení
Borovský vs Fajman / vítěz Fajman 2.kolo na body
Valchař vs Fajman / vítěz Fajman 2.kolo škrcení
Rajnoch vs Košický / vítěz Rajnoch 2.kolo KO
Fajman vs Rajnoch / vítěz Fajman
-84kg
1. Denis Šmíd / Pretorian Pardubice
2. Tomáš Lejsek / MMA Liberec
3. Stanislav Procházka / PriMMAt gym Praha
3. Tomáš Novobilský / MyGym Frýdek-Místek
Dobrocký vs Tauber / vítěz Dobrocký 1.kolo na body
Šmíd vs Heczko / vítěz Šmíd 1.kolo GNP
Procházka vs Hradil / vítěz Procházka 2.kolo KO
Lejsek vs Dobrocký / vítěz Lejsek 1.kolo KO
Hun vs Šmíd / vítěz Šmíd 1.kolo škrcení
Fiurášek vs Novobilský / vítěz Novobilský 2.kolo na body
Procházka vs Šmíd / vítěz Šmíd 2.kolo GNP
Lejsek vs Novobilský / vítěz Lejsek 1.kolo škrcení
Šmíd vs Lejsek / vítěz Šmíd
-93kg
1. Jakub Kočí / Penta gym Praha
2. Michal Pulkert / Muay-Thai Olomouc – divize MMA
Kočí vs Pulkert / vítěz Kočí 2.kolo na body
+93kg
1. Jan Eis / Vallhala gym Havlíčkův Brod
2. Ivan Baculák / Llamaro gym
3. Lukáš Veselý / MMA Rebels Ústí nad Labem
Eis vs Veselý / vítěz Eis 2.kolo na body
Eis vs Baculák / vítěz Eis 2.kolo na body
Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *