Američanům se v Rusku nedařilo

mfp_pankration_stage_of_world_championship

Ruský turnaj FEFoMP: Stage of World Championship in Modern Pankration, který se konal v sobotu 11. října 2014 ve Fetisově aréně ve Vladivostoku opět vedle vynikajících ruských borců také některé hosty ze zahraničí, kteří si ale vedli se střídavými výsledky.

Hlavní událostí byl boj v těžké váze mezi Konstantinem Erokhinem (7-1) a černým Američanem Richardem Odomsem (8-1). U něho je zajímavé, že již koketoval s UFC a na UFC 177 se měl utkat s Ruslanem Magomedovem, ale zápas se neuskutečnil a v UFC smlouvu nepodepsal. Zajel si tedy za jiným Rusem do jeho vlasti a snažil se zde dokázat své umění, ale narazila kosa na kámen a stačilo pouhých 25 vteřin 1. kole a po dobře mířené ráně to bylo KO/TKO a konec zápasu. Nyní vítězného Erokhina čeká skutečný borec, Američan Dave Huckaba (21-6) za tří týdny 31. října na New Stream v Moskvě.

image_crop
Naopak v lehké váze Chorvat Marko Burušić (6-2) dokázal jako host domácího Dzhamala Kurbanova (10-5-1) porazit, ale bylo to trochu za déle, když mu nasadil Triangle Choke v 1. kole za 1:50. Američanům nepřálo štěstí ani dál, ve veltru Gennadij Kovalev (9-3) opět v 1. kole vyřídil Američana Davida Gomeze (17-8,Bell.0-1) KO/TKO po Knees and Punches za 4:28. Jméno Erokhin zaznělo z úst hlasatele znovu, když nastoupiv těžké váze Evgeny Erokhin (6-4) proti Tadžikovi Umedu Rakhmatulloyevovi (0) a porazil ho KO/TKO jako jeho bratr po dobré ráně.
Posledním úspěšným hostem byl Francouz Xavier Foupa-Pokam (27-20,UFC 0-2/2009), který opět v 1. kole porazil ve střední váze Ukrajince Renata Lyatifova (26-18) KO/TKO po Knee and Punches za pouhých 72 vteřin. Šestý zápas končící již v 1. kole předvedl Evgeniy Ryazanov (4-6), který za 4:18 zdolal Číňana Ma Shuanga (0) Armbarem v lehké váze. Turnaj pak doplnily tři zápasy začínajících ruských borců.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *