Krav Maga: ITAY GIL (Israel)

Itay-Web

ITAY GIL (Israel)

Světově uznávaný expert Krav Maga a specialista na boj s terorismem. To je Itay Gil!

Jeho vedení společnosti Protect s sebou přináší celoživotní zkušenosti v oblasti bezpečnosti. Kapitán Itay Gil sloužil ve speciálních izraelských silách výsadkové brigády. Poté, co dokončil svou základní vojenskou službu, byl vybrán do izraelského elitního protiteroristického komanda pro záchranu rukojmí s názvem „Yamam“, kde započal kariéru bojovníka. V Yamam se pak Itay Gil účastnil více jak tří misí denně v průběhu deseti let.

Itay Gil má více jak 33-letou praxi ve skutečném boji a současnou bojovou studii Krav Maga upravil tak, aby splňovala potřeby reálných životních situací, se kterými se setkal za 14 letech aktivních zkušeností v boji proti terorismu. V důsledku toho se Itay Gil stal hlavním instruktorem světově uznávané protiteroristické jednotky YAMAM.

V letech 1992 až 1997 byl ltay Gil výkonným ředitelem všech vzdělávacích programů pro izraelskou hraniční policii a policejní zpravodajské jednotky. Během tohoto období řídil vzdělávací programy pro 5000 policistů a bezpečnostních pracovníků. Itay Gil nadále slouží v rezervách IDF, kde je kapitánem a vrchním vedoucím instruktorem bojového a strategického plánování pro elitní tajný protiteroristický tým.

 

V nedávné době byl Itay Gil jmenován generálním ředitelem pro zpravodajskou službu v boji proti terorismu a vnitřní bezpečnostích studií na Magid Institutu na Hebrejské univerzitě v Jeruzalémě. Na univerzitě v Tel-Avivu obor Vzdělání a Sport byl jmenován vedoucím výuky kurzů certifikace v bojových uměních a osobním tréninku.

Itay Gil neustále systém Krav Maga upravuje a modernizuje. Reaguje na stále se měnící a vyvíjející situace jak na ulici, tak na bojišti.

 

Když se chcete učit, vždy se snažíte najít toho nejlepšího. Při hledání jsem narazil na studijní videa Itay Gila a hned jsem věděl, že chci jít touto cestou. S takovou ikonou se ale nesetkáváte každý den. Když mi přišla pozvánka na seminář pod vedením izraelského instruktora protiteristického komanda Yamam, neváhal jsem ani vteřinu. Při setkání s Itay Gilem se mi otevřel pohled na moderní systém sebeobrany. Jeho výuka a přístup k tréninku mě nadchnuly. Seminář s tímto člověkem je opravdu jedinečný zážitek pro všechny, jejž se zajímají nebo studují tento systém sebeobrany. Člověk, který nasazoval několik let svůj život za bezpečnost občanů své země, bojoval s teroristy, trénoval mnoho speciálních jednotek po celém světě má určitě co předávat ze své praxe skutečného válečníka a ochránce.

Itay Gil nenosí žádný černý pásek ani stupeň experta boje zblízka. Na semináři vždy vystupuje v pohodlném oblečení a je plný humoru. Další naše setkání se neslo už v přátelské atmosféře. Je to pro mě velká pocta, když člověk jako Itay Gil řekne o mé škole Krav Maga České Budějovice, že je sice malá, ale přesto kvalitní a chválí mé žáky.

 

Škola Krav maga České Budějovice ve spolupráci se společností Protect Itay Gil pořádá v říjnu víkendový seminář ve sporthotelu Fontána u Lipenské přehrady. Všichni studenti, kteří studujete tento systém boje zblízka, nenechte si ujít jedinečnou možnost trénovat dva dny s takovou ikonou, jakou Itay Gil beze sporu je. Informace o semináři naleznete na www.kravmagacb.webnode.cz přihlásit se také můžete na email: lukas.pesta@centrum.cz Naší prioritou je Vaše bezpečnost.

Sdílej s přáteli!

    Další doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *