MMA: Boje v polské profi lize většinou končily v 1. kole

894Xk315fq9F44J9z

Další profesionální turnaj MMA v Polsku se konal 12. dubna 2014 v Hale u městského bazénu v Koszalině. Turnaji předcházelo obvyklé velké množství změn ve startovní listině. Hlavní událostí byl zápas v polotěžké váze mezi Józefem Warchołem (1-1) a Łukaszem Borowským (0-2), který nahradil Janusze Dylewského (1-9) po jeho zranění ruky.

V 1. kole v čase 2:18 dostal Warchoł gilotinu choke a bylo po boji. V boji o pás mistra PLMMA ve střední váze Antoni Chmielewski (25-11) porazil Arkadiusze Żabu (8-3), který nahradil Adama Zajace (7-1-1), také v 1. kole za 2:24 po Achilles lock. Další boj o mistra v polotěžké váze prohrál Michał Gutowski (8-5-1) s Martinem Zawadou (25-13-1) opět v 1. kole po KO po úderech. Boj s vyzývatelem o titul v bantamové váze prohrál Mateusz Rajewski (1-0) s Dawidem Pasternakem (3-0) na body.
Z dalších bojů jen krátce, v těžké váze Adam Okniński (2-1) porazil Wojciecha Balejka (1-0) opět již v 1. kole za 1:55 po arm triangle choke, ve střední váze Paweł Hadaś (1-1) zvítězil nad Łukaszem Witosem (3-0) po rear naked choke v 1. kole za 1:31. V lehké váze Lambert Akhiadov (2-1) v 1. kole za 40 vteřin rozdrtil Michała Krajewského (0-1) KO po úderech. Poslední zápas v pérové váze prohrál na body Maciej Gabara (0-0) s Robertem Rajewským jr. (1-0).